big-K24-min

Instalacja programu Faktura VAT 2023

STRONA GŁÓWNA >> Instalacja programu Faktura VAT 2023

Sprawdź, jak pobrać, zainstalować i zarejestrować program do zarządzania sprzedażą na swoim komputerze. Poniższa instrukcja instalacji programu Faktura VAT 2023 krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces. Skorzystaj z niej niezależnie od wersji, jaką wybrałeś – postępowanie jest takie samo dla opcji START, STANDARD i PRO.

Krok 1: Pobierz program

W prawym górnym rogu na stronie kliknij czerwony przycisk „Pobierz programy”:

instalacja programu Faktura VAT 2023

Pobierz wersję demonstracyjną wybranego programu Faktura VAT 2023 i podaj swój adres e-mail. Pamiętaj też o zaznaczeniu oświadczenia o zapoznaniu się z zasadami przetwarzania danych osobowych:

Po kliknięciu przycisku „Pobierz program” pojawi się okienko, w którym wskażesz miejsce docelowego zapisania pliku instalacyjnego:

Krok 2: Instalacja programu Faktura VAT 2023

Otwórz plik, który został zapisany w wybranym przez Ciebie miejscu. Pojawi się okienko z pytaniem: „Czy chcesz uruchomić ten plik”. Kliknij „Uruchom”:

Następnie pojawi się okno z pytaniem o możliwość wprowadzenia zmian na urządzeniu. Kliknij „Tak”, zaakceptuj warunki licencji i wybierz lokalizację docelową. Będzie to folder, w którym nastąpi instalacja programu Faktura VAT 2023. Kliknij „Dalej”:

W kolejnym okienku ustaw nazwę, pod którą program Faktura VAT 2023 będzie widniał w menu START:

Krok 3: Zakup programu

Prawidłowa instalacja programu Faktura VAT 2023 kończy się na okienku „Zakończono instalację aplikacji”:

Jeśli zaznaczysz „Uruchom program” aplikacja włączy się automatycznie. Pojawi się informacja, że korzystasz z wersji DEMO, która jest ważna przez 31 dni. Przez ten czas możesz bezpłatnie korzystać z programu lub od razu wykupić licencję. Aby to zrobić, w uzyskanym okienku kliknij „Kup program”:

System przekieruje Cię na stronę sklepu, w którym masz do wyboru różne wersje programu Faktura VAT 2023:

Krok 4: Instalacja klucza rejestracyjnego

Po wybraniu wersji programu, podaj liczbę stanowisk, na które wykupujesz licencję, i ponownie swój adres e-mail.

Podaj dane do faktury i wybierz sposób płatności. Zaznacz „Przeczytałem i akceptują regulamin” i kliknij „Kupuję i płacę”:

Sprawdź skrzynkę e-mail. Jeśli dokonałeś płatności, otrzymasz wiadomość z kluczem rejestracyjnym. Załącznik do maila: plik keyfv23start (lub standard/pro) zapisz w folderze z plikami instalacyjnymi programu.

W wiadomości znajdziesz też klucz rejestracyjny (oznaczenie „KOD”). Gdy ponownie uruchomisz program Faktura VAT 2023 pojawi się okno do wpisania (lub skopiowania) tego klucza. Wcześniej system poprosi o podanie nazwy firmy, dla której program ma być zarejestrowany.

Jeśli instalacja programu Faktura VAT 2023 przebiegła prawidłowo, pojawi się okienko: „Potwierdzenie prawidłowości klucza przebiegło pomyślnie”.

Od teraz możesz w pełni korzystać z funkcjonalności programu!