big-K24-min

Pobierz za darmo na 31 dni

STRONA GŁÓWNA >> Pobierz za darmo na 31 dni

Pełne bezpłatne wersje demonstracyjne naszych programów do faktur na 31 dni.

Poniżej znajdują się pełne wersje zawsze aktualnego oprogramowania do bezpłatnego pobrania i przetestowania. Programów możesz bezpłatnie używać przez 31 dni od momentu pierwszego uruchomienia. Możesz je rozpowszechniać bez ograniczeń i przekazywać innym osobom.  Jeśli nie wiesz jak pobrać i zainstalować to oprogramowanie skorzystaj z instrukcji instalacji. W przypadku dodatkowych pytań, wątpliwości lub problemów możesz skontaktować się z nami przy pomocy formularza kontaktu.

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2024, wersja 24.1.14

  windows_compatybile

  RAFSOFT.NET Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław, zwana dalej Administratorem.

  Dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia zamówienia i korzystania z wersji demonstracyjnych programów Administratora oraz w celu realizacji ewentualnych roszczeń.

  Przysługujące prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  W przypadku udzielenia dobrowolnych zgód marketingowych dane osobowe będą przetwarzane także w celu oferowania innych produktów i usług (przy użyciu wybranego kanału komunikacji). Zgody te można wycofać w każdym czasie poprzez biuro@rafsoft.net. Wycofanie zgód nie będzie miało wpływu na legalność tych działań przed ich wycofaniem.

  Jeżeli chce Pani/Pan być informowana/-y na bieżąco o ważnych zmianach w programach, innych produktach i usługach, ofertach oraz komunikatach skierowanych do naszych klientów, prosimy o wyrażenie odpowiedniej, dobrowolnej zgody na taką komunikację i przekazywanie informacji:

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez RAFSOFT.NET Sp. z o.o. końcowych urządzeń telekomunikacyjnych w celu przekazywania na podany przeze mnie adres e-mail i/lub numer telefonu informacji o ważnych zmianach w programach, informacji handlowych związanych z działalnością RAFSOFT.NET Sp. z o.o., w tym w szczególności ofert, cenników i innych informacji, służących promocji towarów i usług, w formie: wiadomość email