big-K24-min

Fakturowanie online z magazynem – prosty program do obsługi KSeF

STRONA GŁÓWNA >> Blog >> Faktury >> Fakturowanie online z magazynem – prosty program do obsługi KSeF

Jak wiadomo już większości przedsiębiorców, od 1 stycznia 2025 roku absolutnie wszystkie faktury VAT, także podatników zwolnionych, będą podlegały obowiązkowemu KSeF. Osoby, które w ramach prowadzonej działalności gospodarczej posiadają także przestrzeń magazynową, powinny zastanowić się nad wyborem dobrego programu oferującego fakturowanie online z magazynem. Prosty program do obsługi ksef z funkcjami magazynowymi – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Od 2025 roku tylko fakturowanie online

Wdrożenie obowiązkowego KSeF (krajowego Rejestru e-faktur) spowoduje, że wszystkie faktury wprowadzane do obiegu gospodarczego w Polsce będą rejestrowane przez Internet. W 2025 roku fakturowanie online będzie więc jedynym legalnym sposobem wystawienia faktury na terenie naszego kraju. Obowiązkiem wystawiania faktur online w ksef zostaną obarczeni nawet przedsiębiorcy, którzy dotychczas nie korzystali z elektronicznych faktur i nie odczuwali potrzeby ich cyfryzacji, czy przekazywania za pośrednictwem sieci.

Fakturowanie online z magazynem

W obliczu zmieniających się przepisów, każdy przedsiębiorca będzie zmuszony do „przesiadki” na fakturowanie online. Z magazynem ma też obowiązek sporządzania innych dokumentów, takich jak WZ, PZ, czy spis z natury, Osoba prowadząca firmę, która posiada magazyn, jeszcze przed wprowadzeniem obowiązkowego Ksef powinna więc wybrać odpowiedni dla siebie program do wystawiania faktur z funkcjami magazynowymi.

Program do faktur online z magazynem

Lekki program do fakturowania online z magazynem Faktura 2024 PRO to kompromis między skomplikowanym i drogim systemem ERP, a intuicyjną, minimalistyczną aplikacją do wystawiania faktur online. Fakturowanie online w ksef; obsługa formularzy US i ZUS; wystawianie dokumentów magazynowych – to tylko niektóre z funkcji, które łączy w sobie ten prosty w obsłudze program do obsługi ksef.

Prosty program do obsługi ksef i magazynu

Interesuje Cię prosty program do obsługi ksef z funkcjami magazynowymi? Faktura 2024 PRO oferuje nowoczesne, dostosowane do standardów KSeF fakturowanie online. Z magazynem program umożliwia:

  • Sporządzanie spisów z natury;
  • Wystawianie dokumentów magazynowych WZ, PZ, MM, RW;
  • Drukowanie stanów ilościowych;
  • Przygotowywanie etykiet z kodami kreskowymi;
  • Nadawanie cech produktom;
  • Prowadzenie cennika ze zdjęciami;
  • Stopniowanie cen w obrębie trzech poziomów;
  • Wyliczanie marży, rabatów i upustów;

Narzędzie jest intuicyjne w obsłudze, a jednocześnie w pełni praktyczne – wersja PRO została wypchana po brzegi przydatnymi przedsiębiorcy funkcjami. Raporty sprzedaży, zakupów, kasowe, płatności; rejestry; statystyki; rankingi klientów i towarów; KPR, VAT-7, VAT-7K, VAT-7D, PIT-5; kilometrówka… To wszystko i jeszcze więcej w prostym programie do obsługi ksef z magazynem Faktura 2024 PRO.

Prosty program do obsługi e-sklepu z magazynem

Dobra wiadomość dla przedstawicieli branży e-commerce – program Faktura 2024 PRO został wyposażony w mnóstwo ułatwień dla handlujących w sieci. Integracje z systemami sprzedaży* oraz portalami sprzedażowymi (Allegro) pozwalają na importowanie zamówień i innych danych bezpośrednio do programu. Wbudowane wzory dokumentów, faktur, umów i druków wystarczy odpowiednio wypełnić.
* Woo Commerce, Presta Shop, Virtue Marst i osCommerce

Ponadto, program współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi (Novistus, Optimus, posnet Thermal), atramentowymi i laserowymi. Wersja PRO posiada wbudowany kalendarz, ranking klientów, automatyczne statystyki, także w postaci wykresów 3D. Postaw na fakturowanie online z magazynem w Faktura 2024 PRO – to mała, ale bardzo dobra inwestycja w biznes.

Przetestuj program całkowicie bezpłatnie – na sprawdzenie go masz 31 dni!

Udostępnij ten artykuł:
Sylwia Łysak
Sylwia Łysak
Artykuły: 41

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *